GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Stekfat 7143734
nr 714 3734
Stekfat
Blåvitt Kompaniporslin, längd: 33
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 september 2011
kl 18:44:24
100 kr
150 kr
300 kr
300 kr